Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek ***

Popis hotelu

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek postavené v roce 1975 je koncipováno pro komplexní lázeňské služby. Ze všech svých teras a balkonů nabízí jedinečný výhled na panorama Krušných hor.

Aktivity

pétanque, stolní tenis, turistické trasy

Vybavení

bezbariérový přístup, čištění bot, faxové služby, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kopírování, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, parkoviště, pedikúra, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, půjčovna společenských her, půjčovna sportovního vybavení, salonek, směnárna, telefonní automat, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna lyží, výtah, zavazadlový servis

Fotogalerie

behounek/hotel.jpg behounek/vstup.jpg behounek/pokoj.jpg behounek/restaurace.jpg behounek/cviceni.jpg behounek/bazen.jpg

Umístění

Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek je nepřehlédnutelnou dominantou nad jáchymovským údolím.

Popis

Zvláštností tohoto sanatoria je divanerie pro arabskou klientelu. V budově je zajištěna nepřetržitá lékařská služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým pacientům. Stravování: Snídaně, obědy a večeře se podávají ve dvou prostorných jídelnách. Domácím zvířatům je vstup povolen.

Vybavení

Sanatorium disponuje ubytovací kapacitou 320 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, z nichž 6 je bezbariérových. V nabídce jsou i 4 komfortní apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny balkonem, koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem.

Další informace

Hostům je k dispozici kavárna a lobby bar s bohatou nabídkou občerstvení, velký společenský sál, salonky, knihovna, stolní tenis, kulečník a telefonní automaty. Kulturní pořady, taneční večery a koncerty se konají ve společenském sále. K opalování v letních dnech vybízí prostorná střešní terasa s lehátky, sprchou a panoramatickým výhledem.
HOT-LINE: 731 495 820