Hotely komplexu BRISTOL

Popis hotelu

Hotely komplexu BRISTOL jsou historické budovy z architekturou z 19., 20. i 21. století, které svým vybavením odpovídají té nejlepší úrovni lázeňských i ubytovacích služeb, a zcela uspokojí i ty nejnáročnější požadavky klientů.

Aktivity

cykloturistika, kulečník/biliard, potápění, stolní tenis

Vybavení

bezbariérový přístup, butique, čištění bot, concierge, dětský bazén, faxové služby, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, manikúra, meditační místnost, ostraha, parkoviště, pedikúra, počítač s připojením na internet, pokojová služba, pošta, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, průvodce, půjčovna jízdních kol, půjčovna sportovního vybavení, restaurace, salonek, sauna finská, směnárna, úschovna cenných předmětů, vířivka, výtah, WiFi, zahrada/park, zavazadlový servis

Fotogalerie

2 3 Georgy House **** Hotel Bristol ****

Umístění

Lázeňské hotely skupiny Bristol Group mají atraktivní polohu v centru největších českých lázní, v anglickém parku karlovarského Westendu, přímo nad kolonádou s většinou karlovarských horkých minerálních pramenů.

Popis

Do komlexu hotelů Bristol patří zařízení Bristol Palace Hotel****, Vila Livia *****, Královská vila****, Hotel Bristol*** a Vila Tereza***.
Bristol Palace Hotel je jedna z nejkrásnějších karlovarských dominant byla postavena na sklonku 19. století. Sedm luxusních, stylově vybavených apartmá vily Livia nabízí pohodlí i atmosféru zlatého věku města. Architekturu historizujících slohů doplňuje řada orientálních prvků v hotelu i ve stylově vybaveném balneoprovozu.
Nejstarší objekt karlovarského Westendu (1872), neorenesanční Královská vila, nabízí komfortní ubytování i komplexní lázeňské služby. Stejně jako ostatní vily je koridory propojena s dalšími objekty a společenskými a lázeňskými prostory. Nejnovější ze skupiny hotelů - Hotel Bristol,je umístěn nedaleko od Sadové kolonády. Střešní koridor v tomto plně vybaveném lázeňském hotelu Vás zavede přímo do krásného prostředí anglického parku.
Vila Tereza byla postavena v roce 1890, hostila císařovnu, princezny i vévodkyně. Prostorný objekt poskytuje jedinečný pohled na kolonádu a lázeňské centrum v údolí řeky Teplé.

Vybavení

Luxusní apartmány, dvoulůžkové i jednolůžkové pokoje nabízejí pohledy na nejkrásnější části města. Stylový nábytek, umělecké předměty i řada zajímavých architektonických prvků ještě umocní tuto atmosféru zlatých časů, kdy město navštěvovali panovníci, princezny i maharádžové se svými doprovody. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, fénem, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, radiem a TV přístrojem se satelitním příjmem a Pay TV servisem. Některé pokoje mají přístup na internet. Vila Livia je plně klimatizovaná.

Další informace

Všechny hotely v parku jsou propojeny podzemními koridory, které tak umožňují přístup suchou nohou ke všem stravovacím střediskům i procedurám. Zákazníci, kteří přijedou vlastním vozidlem, mohou využít hlídané parkoviště přímo v areálu Bristolu. Pro naše hosty zajistíme dopravu z letiště či nádraží až do hotelu.
HOT-LINE: 731 495 820