Hotely a ubytování

Zobrazeno 41 - 60 z celkově 109 hotelů
Hotel byl postaven v roce 1976. Svojí lůžkovou kapacitou je největším ubytovacím zařízením v lázních Bardejov. Rozsahem svých služeb uspokojí i náročné návštěvníky.
Lázeňský hotel Palace je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb, kulturních a společenských akcí či sportovního vyžití.

Impozantní *** Hotel Palace Hévíz se nachází u malebného jezera, které je známé pro své léčebné účinky vody.

Nově zrekonstruovaný pětiposchoďový hotel, který je součástí hotelového komplexu lázní Nový Smokovec. V komplexu se také nachází kongresové centrum, které je vybavené nejmodernější technikou.
Nově zrekonstruovaný hotel s výtahem, terasou a společenskou místností se nachází přímo nad kolonádou, v blízkosti lázeňské jídelny.
Hotel Pavlov **** (luxusní)
Hotel Pavlov je ubytovacím a lázeňským zařízení skupiny Bristol Group Karlovy Vary, který díky své výhodné poloze a poskytovaným lázeňským a ubytovacím službám patří k tomu nejlepšímu co nejznámější lázeňské město nabízí.
Romantika letních zahradních slavností, útulné pokoje a česká kuchyně, přímý vstup do plaveckého areálu a Císařských lázní. Objevte nový svět ve Františkových lázních!
Rodinný wellness hotel ležící v blízké těsnosti lázní Bük. Na podzim roku 2012 prošel hotel kompletní rekonstrukcí.
Ceny pobytů na vyžádání.
Tento krásný lázeňský hotel se nachází v Mariánských lázních, nejmladším městě lázeňského trojúhelníku a svým klientům nabízí kromě komfortního ubytování čtyřhvězdičkového standardu také komplexní lázeňský servis a mnoho dalších služeb.
Komfortně vybavený lázeňský hotel je vhodný zejména pro klienty, kteří kladou důraz na klid a péči.
Hotel neboli hlavní budova, která slouží právě k ubytování klientů je součástí Sirnatých lázní v Ostrožské Nové vsi. Toto zařízení poskytuje koplexní a moderní ubytovací služby téměr pod jednou střechou spolu s lázeňským a wellness servisem.

Exkluzivní hotel s veškerým komfortem a službami, které můžete během svého pobytu očekávat.

Hotel je spojen chodbou s lázeňským a wellness centrem Thermalium.

Jedná se o moderní hotel vhodný jak pro rodinný pobyt nebo pro kratší dovolenou s přáteli. Hotel je spojený s termálním komplexem.
Hotely komplexu BRISTOL jsou historické budovy z architekturou z 19., 20. i 21. století, které svým vybavením odpovídají té nejlepší úrovni lázeňských i ubytovacích služeb, a zcela uspokojí i ty nejnáročnější požadavky klientů.

Příjemný a komfortně vybavený hotel, postavený v rustikálním stylu, který je typický pro oblast Ljutomeru, dýchá příjemnou rodinou atmosférou.

Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní Bük krytou, vytápěnou spojovací chodbou.

Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní Bükfürdo krytou spojovací chodbou.
Přímo v centru Jáchymova, pár kroků od autobusové zastávky, se nachází lázeňský komplex Curie. Jednotlivé domy jsou propojeny bezbariérovým koridorem, takže hosté mohou čerpat všechny služby včetně lázeňské a lékařské péče, aniž by opouštěli budovu.
HOT-LINE: 731 495 820