Hotely a ubytování

Zobrazeno 21 - 40 z celkově 105 hotelů
Jedinečný pětihvězdičkový Spa&Wellness hotel v Karlových Varech Carlsbad Plaza se nachází v samém srdci lázeňské zóny. Naleznete zde vše, co očekáváte od luxusního a špičkového mezinárodního hotelu.
Hotel Flóra se nachází v centru lázeňského města Trenčianské Teplice, na pokraji lázeňského parku. Je oblíbený klienty, kteří hledají příjemné prostředí a pobyty s bohatým relaxačním programem za velmi dobré ceny.
Hotel Garni Jestřabí je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu je hostům dána možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.
Výhody pobytu v nádherném lázeňském centru ve Františkových lázních, restaurace a kavárna je přímo v domě, příjemné pokoje a domácká péče. Oslaďte si léčbu sladkými zákusky!
Hotel Grand byl postaven v roce 1936 a později propojen s rehabilitační klinikou lázní Bělohrad, jejíž součástí jsou ordinace lékařů a komplexní lázeňský provoz.
Noblesní vila Imperial - perla uprostřed zeleně, nové balneocentrum s bazénem, ubytování ve Františkových lázních pro náročné klienty a vskutku rodinná atmosféra. Nechte se hýčkat!
Hotel byl kompletně zrekonstruován v roce 2002. Čekají vás zde příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, vybavené televizí, ledničkou a telefonem.
Exkluzivní lázeňský hotel Jurkovičův dům je národní kulturní památkou a nejznámější dominantou Lázeňského náměstí v Luhačovicích. Jurkovičův dům je unikátním objektem architektury lidové secese Dušana S. Jurkoviče.
Z hotelu je přímý vstup do lázní Kehida.
Hotel Kolonáda vznikl v roce 1997 renovací a sloučením čtyř sousedících lázeňských domů. Nyní slouží jak lázeňským hostům, tak ostatním návštěvníkům Karlových Varů. Prvotřídním, špičkovým vybavením poskytuje běžné, ale i nadstandardní služby.
Hotel je moderním ubytovacím, stravovacím i sportovním zařízením, který je součástí Lázní Kostelec - Zlín. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a v apartmánech, které jsou k dispozici jak hotelovým, tak lázeňským hostům.
Nově zrekonstruovaný penzion s restaurací a terasou obklopen lesy se nachází 400 m od lázeňské kolonády.
Jde o hotel s příjemnou atmosférou. Hotel je vhodný jak pro ideální rodinnou dovolenou nebo pro kratší pobyty s přáteli.

Hotel byl dán do provozu v září 2006 a jedná se o moderní luxusní spa a wellness hotel.

Hlavní budova léčebny Mánes, kde se nachází centrální recepce.

Budova Mánes II nabízí ubytování v kategorii standard (**+) a je propojena spojovací chodbou s hlavní budovou.

Lázeňský hotel Metropol leží v malebné Francouzské ulici, jež dýchá atmosférou příznačnou svému pojmenování.
Lázeňský hotel MIRAMARE se nachází v klidném prostředí Luhačovic, poblíž centra a lázeňského parku. Toto zařízení tvoří tři hlavní navzájem propojené budovy MIRAMARE - Miramare II, Miramare I a Miramare-Helena a čtyři depandance Rita, Pernštýn, Petřín a Nasta.

Lázeňský hotel Morava se nachází v centru malebného města Luhačovice. Pro svou moravskou pohostinnost je oblíben lázeňskými hosty, kteří se sem přijíždějí léčit, relaxovat nebo trávit dovolenou.

Moderně vybavený hotel s vyhlídkovou terasou je umístěn v klidném prostředí lázeňského parku.
HOT-LINE: 731 495 820