Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 20 z celkově 105 hotelů
Moderně zařízený hotel byl otevřen v roce 2006 a nachází se ve městě Harkány, vzdálen pouze 250 m od lázní.
Hosté tu uvítají klid a překrásnou zeleň. Hotelová čast je přímo propojená s balneorehabilitačním centrem, v kterém je poskytována komplexní léčebná péče.
Jedním z hlavních klíčů úspěchu hotelu je vlastní, moderní léčebné oddělení a pestré wellness služby, které slouží příjemnému oddechu.
Hotel se nachází na místě dřívější historické budovy z konce 19. století v centru města a téměř v srdci městského parku.
Historicky nejstarší lázeňský komplex v Mariánských Lázních.
Pokud máte rádi krásný výhled, pak navštivte dominantu lázeňské třídy města Mariánské Lázně.
Resort Hvězda je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části.
Lázeňský hotel Nové Lázně se bezpochyby řadí mezi nekrásnější budovy města Mariánské Lázně.
Hotel Dům Bedřicha Smetany je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.

Hotel byl pojmenován po nejvýznamnější osobě zodpovědné za historické události roku 69 (volba Vespania císařem), Marku Antoniu Primusovi, který zároveň jako první zmínil město Ptuj (Poetovio).

Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou a vysoký standard ubytování.

Dlouhá tradice, klid a přátelská atmosféra, vyhlášená kuchyně, odborní lékaři a část procedur pod jednou střechou ve Františkových lázních. Nalezněte u nás svůj druhý domov!
Tento komfortní hotel je ideálním místem pro pohodovu relaxaci i aktivní odpočinek.
Hotel Anna Marie je součástí lázeňského komplexu Lázně Bělohrad a.s., jedná se o samostatné ubytovací zařízení, které poskytuje klientům moderní a pohodlné bydlení.
Hotel Aphrodite poskytuje klientům jedinečné pohodlí kombinací ubytovaní a procedur poskytovaných pod jednou střechou.
Hotel se nachází v centru lázeňského městečka. Je propojen chodbou přímo s lázeňským domem Aphrodite, ve kterém hosté absolvují všechny procedury.
Hotel Astória je historickou dominantou lázní Bardejov. Hotel byl postavený v roce 1989 v klasicistním style.
Poklidné bydlení v centru města i v zeleni, jídelna s jedinečným výhledem na františkolázeňskou Isabelinu promenádu, výborná kuchyně. Pohoda v každém ročním období! Belvedere je klasický lázeňský hotel s nostalgickým kouzlem „starých dobrých časů“.
Hotel Branisko je vybudovaný v tradičním stylu tatranských léčeben.

Budova ***+, nabízí vysoce komfortní ubytování pro náročné klienty. Je propojena s hlavní budovou spojovacím koridorem, ve kterém se nachází denní kavárna.

HOT-LINE: 731 495 820