Fulltextové hledání

Představujeme

Hotel se nachází na velmi klidném místě, obklopen lesy a loukami, v krásném prostředí turisticky atraktivní oblasti - Terchovské doliny. Lokalitu obklopují Kysucké vrchy a hřebeny Malé Fatry.

Hotely a ubytování

Zobrazeno 1 - 20 z celkově 109 hotelů
Moderně zařízený hotel byl otevřen v roce 2006 a nachází se ve městě Harkány, vzdálen pouze 250 m od lázní.
Hosté tu uvítají klid a překrásnou zeleň. Hotelová čast je přímo propojená s balneorehabilitačním centrem, v kterém je poskytována komplexní léčebná péče.
Bertiny lázně nabízí kvalitní ubytování v příjemných pokojích všech kategorií, kde naleznete požadovaný komfort a klid.
Jedním z hlavních klíčů úspěchu hotelu je vlastní, moderní léčebné oddělení a pestré wellness služby, které slouží příjemnému oddechu.
Hotel Dům Bedřicha Smetany je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.
Pokud máte rádi krásný výhled, pak navštivte dominantu lázeňské třídy města Mariánské Lázně.

Hotel byl pojmenován po nejvýznamnější osobě zodpovědné za historické události roku 69 (volba Vespania císařem), Marku Antoniu Primusovi, který zároveň jako první zmínil město Ptuj (Poetovio).

Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou a vysoký standard ubytování.

Dlouhá tradice, klid a přátelská atmosféra, vyhlášená kuchyně, odborní lékaři a část procedur pod jednou střechou ve Františkových lázních. Nalezněte u nás svůj druhý domov!
Tento komfortní hotel je ideálním místem pro pohodovu relaxaci i aktivní odpočinek.
Hotel Alexandria je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb, kulturních a společenských akcí či sportovního vyžití.
Hotel Anna Marie je součástí lázeňského komplexu Lázně Bělohrad a.s., jedná se o samostatné ubytovací zařízení, které poskytuje klientům moderní a pohodlné bydlení.
Hotel Aphrodite poskytuje klientům jedinečné pohodlí kombinací ubytovaní a procedur poskytovaných pod jednou střechou.
Hotel Astória je historickou dominantou lázní Bardejov. Hotel byl postavený v roce 1989 v klasicistním style.
Hotel Bellevue-Tlapák je moderním ubytovacím zařízením, poskytujícím tříhvězdičkový standard. Romantické prostředí hotelu Bellevue je ideální nejen pro lázeňskou péči, ale i pro rekreaci a sport.
Poklidné bydlení v centru města i v zeleni, jídelna s jedinečným výhledem na františkolázeňskou Isabelinu promenádu, výborná kuchyně. Pohoda v každém ročním období! Belvedere je klasický lázeňský hotel s nostalgickým kouzlem „starých dobrých časů“.
Hotel Branisko je vybudovaný v tradičním stylu tatranských léčeben.

Budova ***+, nabízí vysoce komfortní ubytování pro náročné klienty. Je propojena s hlavní budovou spojovacím koridorem, ve kterém se nachází denní kavárna.

Jedinečný pětihvězdičkový Spa&Wellness hotel v Karlových Varech Carlsbad Plaza se nachází v samém srdci lázeňské zóny. Naleznete zde vše, co očekáváte od luxusního a špičkového mezinárodního hotelu.
Historicky nejstarší lázeňský komplex v Mariánských Lázních.
ICQ: 485-581-844
SKYPE: mojelazne
HOT-LINE: 731 495 820