Hotel Sirnaté lázně ****

Popis hotelu

Hotel neboli hlavní budova, která slouží právě k ubytování klientů je součástí Sirnatých lázní v Ostrožské Nové vsi. Toto zařízení poskytuje koplexní a moderní ubytovací služby téměr pod jednou střechou spolu s lázeňským a wellness servisem.

Aktivity

cykloturistika, ruské kuželky, stolní tenis

Vybavení

bezbariérový přístup, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, krytý bazén, nápojový automat, prodej upomínkových předmětů, půjčovna jízdních kol, půjčovna společenských her, sauna finská, směnárna, solárium, telefonní automat, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, výtah, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

ostrozska/_dbo6286.jpg ostrozska/_dbo6336.jpg ostrozska/_dbo6968.jpg ostrozska/onv_balneoprovoz.jpg

Umístění

Zařízení se nachází přímo v areálu Lázní v Ostrožské Nové vsi, který je oblkopen 10 hektarovým a překrásným lesoparkem.

Popis

V roce 1995 byla započata rekonstrukce lázní. Byl přestavěn a zmodernizován balneoprovoz, byly vybudovány nové jedno a dvoulůžkové pokoje. V roce 2001 byly nově opraveny dvě lázeňské vilky Vlasta a Šárka, které se nacházejí asi 50 m od hlavní lázeňské budovy. V roce 2002 proběhla poslední etapa této rozsáhlé rekonstrukce a to dostavbou nového traktu hlavní lázeňské budovy. V této části je nová stravovací část s kuchyní a jídelnou, rehabilitační bazén se saunou, kabinety pro individuální tělocvik, fit-centrum, nové prostory pro elektroléčbu. Zároveň došlo k rozšíření ubytovací částí o 70 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích.

Vybavení

Klienti jsou ubytováni v hlavní lázeňské budově v jedno- a dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny kabelovou TV a telefonem s přímou volbou. V depandancích vila Vlasta a Šárka jsou dvoulůžkové pokoje vybavené stejně sociálním zařízením, kabelovou TV a telefonem s přímou volbou. Depandence jsou vzdáleny cca 70 m od hlavní budovy.

Další informace

V celém areálu lázní platí zákaz kouření. Pobyt se psy a jinými zvířaty není možný.
HOT-LINE: 731 495 820