Hotel Royal Mariánské lázně ****

Popis hotelu

Tento krásný lázeňský hotel se nachází v Mariánských lázních, nejmladším městě lázeňského trojúhelníku a svým klientům nabízí kromě komfortního ubytování čtyřhvězdičkového standardu také komplexní lázeňský servis a mnoho dalších služeb.

Aktivity

běžkařské trasy, cykloturistika, lyžování, projížďky na koni, rezervace vstupenek na společenské akce, tanec, tenis

Vybavení

bezbariérový přístup, faxové služby, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, kavárna, kopírování, kosmetika, krytý bazén, ostraha, parkoviště, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prodej upomínkových předmětů, salonek, sauna finská, směnárna, tenisový kurt, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna lyží, vířivka, výtah, zahrada/park, zavazadlový servis

Lázně

Fotogalerie

royal/pokoj2.jpg royal/pokoj.jpg royal/restaurace.jpg royal/wellness.jpg 1 royal/golf.jpg

Umístění

Lázeňský hotel ROYAL se nachází na okraji lesního parku s výhledem na město. Je vzdálen asi 300 m od mariánskolázeňské kolonády.

Popis

Pohled z oken tohoto lázeňského hotelu je vskutku jedinečný, nabízí celkové panorama Mariánských Lázní jako na dlani. Původní budova z roku 1911 prošla mnohými rekontrukcemi. V roce 1998 byla rozšířena o 23 pokojů v nové budově, která architektonicky zapadá téměř k nerozeznání do stylu lázeňských budov tohoto města.

Vybavení

Komplex tří na sebe navazujících čtyřhvězdičkových budov má celkovou kapacitu 105 lůžek. Ubytování je v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny KWC/SWC, barevným televizorem a satelitními programy, rádiem, telefonem s přímou volbou a ledničkou. Pro každého hosta je také k dispozici župan. Hotel je rozdělen na 3 části: Royal I (původní budova, kategorie superior; pokoje superior+ mají navíc balkón s výhledem na město), nejnovější část Royal II (kategorie superior - navíc vybavené připojením na internet a klimatizací; pokoje superior+ mají překrásný výhled na město) a Royal III (kategorie standard; pokoje standard+ jsou situované na jih, směrem k centru města).

Další informace

V Royalu se nacházejí 2 jídelny a zimní zahrada s obsluhou. Snídaně jsou připravovány formou bufetových stolů, obědy a večeře si vybírá host z nabídky až 5 jídel. Součástí nabídky stravování je i dietní strava dle charakteru onemocnění a doporučení lékaře.
HOT-LINE: 731 495 820