Hotel Piroska ****

Popis hotelu

Rodinný wellness hotel ležící v blízké těsnosti lázní Bük. Na podzim roku 2012 prošel hotel kompletní rekonstrukcí.

Aktivity

minigolf, Nordic Walking

Vybavení

dětský bazén, faxové služby, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kosmetika, parkoviště, půjčovna jízdních kol, restaurace, sauna finská, venkovní nekrytý bazén, vířivka, vnitřní bazén

Lázně

Fotogalerie

hotel Piroska-pokoj superior hotel Piroska-pokoj classic Hotel Piroska_restaurace wellness.jpg wellness2.jpg hotel Piroska-bazének

Umístění

Hotel Piroska se nachází v Západní části Maďarska ve městečku Bük, od termálních lázní Bükfürdo je vzdálen cca 2,5 km.

Popis

Moderně vybavený úsek fyzioterapie a jeho vysoko vzdělaný personál pomůže vybrat vhodné procedůry. Hotel nabízí široké spektrum masáží (klasická, reflexní, protimigrénová, japonská a další), bahenní zábaly, laserovou terapii či akupunkturu. Wellness středisko disponuje vířivkou, jacuzzi, saunou, aromaterapií a dětským bazénkem. Přes léto je k dispozici venkovní bazén. Po celý rok jsou v hotelu organizovány kulturní programy a večery s tradiční maďarskou hudbou.

Vybavení

Hotel má k dispozici 33 pokojů kat. Superior a 59 pokojů kat. classic, které jsou vybaveny koupelnou, TV se satelitem, telefonem, trezorem a minibarem. Pokoje jsou nekuřácké.

Další informace

Restaurace s terasou nabízí mimo klasické kuchyně i lehké pokrmy vhodné pro zdravou životosprávu. Přepravu do areálu lázní zajišťuje po celý den hotelový transfer zdarma. Hlídané parkoviště se nachází za hotelem.
HOT-LINE: 731 495 820