Hotel Pawlik ****

Popis hotelu

Romantika letních zahradních slavností, útulné pokoje a česká kuchyně, přímý vstup do plaveckého areálu a Císařských lázní. Objevte nový svět ve Františkových lázních!

Aktivity

cykloturistika, koncerty, Nordic Walking, plavání, spinning

Vybavení

bar, fitness centrum/posilovna, internet, internet pro hotelové hosty zdarma, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, letní terasa, manikúra, parkoviště, pedikúra, prádelna, tobogán, venkovní nekrytý bazén, vinárna, vířivka, vnitřní bazén, výtah, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

Aquaforum.JPG Pawlik_Cisarske_lazne Pawlik_hotelova_restaurace_a Pawlik_kavarna Pawlik_nove_foyer_recepce Pawlik_slatinna_koupel Pawlik_slatinny_zabal Pawlik_Komfort Pawlik_Superior

Umístění

U parku v centru města.

Popis

Pokoje kategorie A se nacházejí v hlavní budově hotelu, pokoje kategorie B se nacházejí ve vedlejší budově hotelu, která je s hlavní budovou propojena skleněnou vytápěnou chodbou.

-> Economy - menší plocha pokoje bez balkónu a s výhledem do dvora. Všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor.

-> Standard - menší plocha pokoje s výhledem do zahrady, lesoparku, lázeňského parku, eventuelně do dvora. Všechny pokoje mají sprchu, WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. Pokoje kategorie B jsou od ledna 2015 nově zrekonstruovány a nacházejí se v budově B.

-> Komfort - Větší plocha pokoje s výhledem do lázeňského parku, lesoparku nebo do zahrady. Všechny pokoje mají sprchu (vana pouze v budově A), WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. Pokoje kategorie B jsou od ledna 2015 nově zrekonstruovány a nacházejí se v budově B.

-> Superior - Prostorný pokoj s balkónem a s výhledem do lázeňského parku nebo lesoparku. Všechny pokoje mají sprchu (vana pouze v budově A), WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor. Pokoje kategorie B jsou od ledna 2015 nově zrekonstruovány a nacházejí se v budově B. Při příjezdu welcome drink v hotelové kavárně.

-> Apartmá - Prostorný obývací pokoj a samostatná ložnice s výhledem do lázeňského parku nebo do lesoparku. Všechny pokoje mají sprchový kout a vanu, WC, fén, župan, telefon, připojení k internetu, LCD televizor se satelitními programy, minibar a trezor.

-> Apartmá Aquaforum - Luxusní mezonetové apartmá. 160 m2 obytné plochy, koupelna s vířivou vanou, dva LCD televizory se satelitními programy, venkovní privátní terasa s lehátky, servisní služba navíc (denní tisk a časopisy, hotelový kávový servis, čerstvé květiny, welcome drink, mísa s ovocem). Parkování zdarma.

Vybavení

- 123 dvoulůžkových pokojů - 143 jednolůžkových pokojů - 3 apartmá a 1 luxusní mezonetové apartmá - Aquaforum - léčebně-rehabilitační oddělení a lékař v hotelu a v Císařských lázních - neomezený vstup do Aquafora - vodního světa s 1 570 m² vodní plochy, 3 vnitřní a 2 vnější bazény, vířivka - sauna * (Aquaforum) - přímé propojení s Aquaforem a Císařskými lázněmi - fitness koutek - rautové stravování a show kitchen - hotelový bar, kavárna, letní terasa s grilem - zahrada, relaxační lesopark, sluneční lehátka - Císařský pramen k pitné kúře (vstupní hala Aquafora) a k balneaci (Císařské lázně) - Consierge service – rezervace pobytů, zákaznický servis, nabídka volnočasových aktivit - výtah - koncertní sál (Císařské lázně) - živá hudba v baru - knihovna, čítárna - Fit-Relax-Fun Park Aquaforum – zahradní šachy, pétanque, beach volleyball, dětské hřiště - půjčování společenských her, kulečník, šipky, ruské kuželky - rodinný klub, dětské hřiště - internetový koutek, wifi zdarma ve společných prostorách - monitorované hotelové parkoviště * - baby sitting * - kosmetika, kadeřnictví, pedikúra * - nabídka kulturních a výletních programů * - office service, denní tisk * - půjčovna jízdních kol a nordic walking holí * - praní a žehlení prádla * - úschovna vlastních jízdních kol * * služba je zpoplatněna

Další informace

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU! AQUAFORUM, LÉČEBNÉ ODDĚLENÍ A LÉKAŘ JE SOUČÁSTÍ HOTELU. NABÍZÍME TRADIČNÍ FRANTIŠKOLÁZEŇSKOU LÉČEBNOU KÚRU - garantované užití přírodních léčivých zdrojů + poskytovatel služeb nestátního zdravotního zařízení + lékař v hotelu + lékařská služba 24 hodin denně
HOT-LINE: 731 495 820