Hotel Pavlov ****

Popis hotelu

Hotel Pavlov je ubytovacím a lázeňským zařízení skupiny Bristol Group Karlovy Vary, který díky své výhodné poloze a poskytovaným lázeňským a ubytovacím službám patří k tomu nejlepšímu co nejznámější lázeňské město nabízí.

Aktivity

cykloturistika, plavání, rybolov

Vybavení

autoservis, bezbariérový přístup, lékařská služba, ostraha, parkoviště, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, průvodce, restaurace, salonek, sauna finská, směnárna, úschovna cenných předmětů, vířivka, výtah, WiFi, zahrada/park, zavazadlový servis

Fotogalerie

2 1

Umístění

Hotel Pavlov se nachází blízko lázeňského centra města a nabízí krásný výhled na blízký les a park.

Popis

Hotel Pavlov Romantická budova a profesionální lázeňské vybavení poskytují ideální podmínky pro léčbu a relaxaci. Nejen pro lázeňské hosty je zde k dispozici restaurace s terasou a kavárna. Součástí hotelů jsou ordinace lékařů, laboratoř a kompletní balneoprovoz s vřídelní vodou. Pro volný čas se zde pořádají výlety a zájezdy a to nejen za kulturními památkami ale i za nákupy. Je-li to možné, hotel vyjde vstříc a speciálním přáním klientů.

Vybavení

Hotel má kapacitu 69 lůžek, nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a apartmány. Některé dvoulůžkové pokoje mají balkony a jiné nabízejí krásný výhled na les nebo do lázeňského parku. Do vybavení pokojů patří telefon, rozhlasový a televizní přijímač, Pay TV, SAT TV, minibar, vysoušeč vlasů, sejf, a koupací plášť.
HOT-LINE: 731 495 820