Hotel Palace ****

Popis hotelu

Lázeňský hotel Palace je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb, kulturních a společenských akcí či sportovního vyžití.

Aktivity

minigolf, tenis

Vybavení

bar denní, bezbariérový přístup, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, počítač s připojením na internet, restaurace, salonek, sauna finská, solárium, tenisový kurt

Lázně

Fotogalerie

palace/pokoj.jpg palace/restaurace.jpg palace/recepce.jpg palace/bazen.jpg palace/wellness (2).jpg palace/wellness.jpg

Umístění

Komfortní lázeňský hotel Palace zaujímá dominantní postavení v centru města Luhačovice.

Popis

Komfortní lázeňský hotel byl zcela rekonstruován a modernizován na úroveň špičkových hotelových zařízení. Nově byla vybudována balneoterapeutická zařízení. Svým hostům poskytuje hotel Palace pohodlné bydlení, restaurační služby a léčebné procedury "pod jednou střechou". Lázeňský hotel má bezbariérový vstup, výtah a bezbariérový vstup do balneoprovozu. Dva dvoulůžkové pokoje jsou zcela zařízeny pro tělesně handicapované klienty. Ve dvou hotelových restauracích se podávají jídla domácí i mezinárodní kuchyně s možností výběru dietní i vegetariánské stravy. Příjemné posezení nabízí denní bar a kavárna.

Vybavení

Lázeňský hotel Palace nabízí ubytování v 50 jednolůžkových, 84 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou televizory se satelitním příjmem a vnitřním informačním okruhem, rádio, telefon s možností přímé volby, trezor a v apartmá také minibar.

Další informace

Pod vedením odborných lázeňských lékařů a s využitím nejmodernější zdravotnické techniky je přímo v lázeňském hotelu Palace je poskytováno celkem 40 druhů léčebných procedur.

Cena zahrnuje

V ceně pobytu je zahrnuta tzv. výběrová strava podávaná přímo v hotelové restauraci: snídaně - bufet, oběd a večeře - menu se salátovým a kompotovým bufetem, na přání budou bez příplatku podána dietní jídla, redukční dieta nebo vegetariánská jídla.
HOT-LINE: 731 495 820