Hotel Palace Hévíz > Přidat hodnocení

Napsat hodnocení

Zrušit hodnocení Nastavit hodnocení na jednu hvězdičku (nejhorší) Nastavit hodnocení na dvě hvězdičky Nastavit hodnocení na tři hvězdičky Nastavit hodnocení na čtyři hvězdičky Nastavit hodnocení na pět hvězdiček Nastavit hodnocení na šest hvězdiček Nastavit hodnocení na sedm hvězdiček Nastavit hodnocení na osm hvězdiček Nastavit hodnocení na devět hvězdiček Nastavit hodnocení na deset hvězdiček (nelepší)
Jméno/Přezdívka: chocopie
Hodnocení: 0
Čas: 2018-12-21 03:09:49.031
JYdjAf It as hard to come by educated people about this subject, however, you seem like you know what you are talking about! Thanks
Jméno/Přezdívka: Martin
Hodnocení: 0
Čas: 2009-11-21 21:30:51.99
Hotel je velmi slušně vybaven, pokoje prostorné a čisté. Jído bylo vynikající! Hotelový bazén je sice menší, ale na osvěžení stačí. Doporučuji využít parkování v podzemních garážích /8 EUR za den/, jinak hrozí pokuty od 220 HUF. Termální jezero je cca 250 metrů vzdáleno. Nevýhody: Delší čekání u výtahů! Doporučiji naučit se pár slov v maďarštině, hned se k Vám budou chovat přívětivěji. Jinak personál a recepční bez problémů... Celkový dojem O.K. - dopuručuji spíše střední a starší generaci. Pro mladé lidi zde není příliš mnoho kulturního vyžití.
Jméno/Přezdívka: Martin
Hodnocení: 0
Čas: 2009-11-21 21:29:21.06
Hotel je velmi slušně vybaven pokoje prostorné a čisté. Jído bylo vynikající! Hotelový bazén je sice menší, ale na osvěžení stačí. Doporučuji využít parkování v podzemních garážích, jinak hrozí pokuty od 220 HUF. Termální jezero je cca 250 metrů vzdáleno. Nevýhody: Delší čkání u výtahů! Doporučiji naučit se pár slov v maďarštině, hned se k Vám budou chovat přívětivěji. Jinak personál a recepční bez problémů... Celkový dojem O.K. - dopuručuji spíše střední a starší generaci. Pro mladé lidi zde není příliš mnoho kulturního vyžití.
HOT-LINE: 731 495 820