Hotel Morava ***

Popis hotelu

Lázeňský hotel Morava se nachází v centru malebného města Luhačovice. Pro svou moravskou pohostinnost je oblíben lázeňskými hosty, kteří se sem přijíždějí léčit, relaxovat nebo trávit dovolenou.

Vybavení

bar denní, bezbariérový přístup, faxové služby, fitness centrum/posilovna, kavárna, kopírování, lékařská služba, prádelna, restaurace, výtah

Lázně

Fotogalerie

morava/pokoj.jpg morava/koupelna.jpg morava/restaurace.jpg morava/wellness (2).jpg morava/wellness.jpg

Umístění

Lázeňský hotel Morava leží na okraji lesa, nedaleko lázeňského parku a centra města.

Popis

Hotelová restaurace nabízí pestrý jídelníček zahrnující dietní a vegetariánská jídla, v nabídce nechybí ani redukční dieta. Hotelovým hostům jsou k dispozici služby recepce, denní bar, taneční kavárna, kadeřnictví a fitness. Lázeňský hotel Morava nabízí ve svých balnezařízeních nepřeberné množství procedur a lázeňských služeb. Tyto procedury se využívají k prevenci a léčbě dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Odborný personál je hostům k dispozici 24 hodin denně. Bohatý kulturní program - kolonádní koncerty, představení v Lázeňském divadle, taneční večery s živou hudbou a široké možnosti sportovního vyžití - minigolf, tenis, kuželky, cyklistika, rybaření uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Lázeňský hotel má bezbariérový vstup a výtah, nemá bezbariérový vstup do balneoprovozu.

Vybavení

Poskytuje ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a dvou apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem a rádiem, pokoje s vlastním sociálním zařízením také telefonem. Dva dvoulůžkové pokoje jsou speciálně upraveny pro handicapované hosty.

Další informace

Stravování hostů je zajištěno v hotelové jídelně s možností výběru dietní i vegetariánské stravy. K lázeňskému hotelu Morava patří lázeňské penziony Plzeň (cca 600 m) a Jalta (cca 400 m), pro které lázeňský hotel Morava zajišťuje recepční službu, stravování a léčebné procedury.

HOT-LINE: 731 495 820