Hotel Miramare ****

Popis hotelu

Lázeňský hotel MIRAMARE se nachází v klidném prostředí Luhačovic, poblíž centra a lázeňského parku. Toto zařízení tvoří tři hlavní navzájem propojené budovy MIRAMARE - Miramare II, Miramare I a Miramare-Helena a čtyři depandance Rita, Pernštýn, Petřín a Nasta.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking

Vybavení

bar denní, bezbariérový přístup, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, knihovna, kosmetika, lékařská služba, manikúra, parkoviště, pedikúra, prádelna, prodej upomínkových předmětů, půjčovna jízdních kol, půjčovna společenských her, restaurace, salonek, sauna finská, směnárna, solárium, telefonní automat, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, vnitřní bazén, výtah, zimní zahrada

Lázně

Fotogalerie

miramare/pokoj.jpg miramare/restaurace.jpg miramare/bazen.jpg miramare 1

Umístění

Lázeňský hotel MIRAMARE se nachází v klidném prostředí a přesto nedaleko centra města a lázeňského parku.

Popis

Lázeňský hotel MIRAMARE II je novostavba, v provozu od dubna roku 1999, nově zrekonstruovaná a nově zařízená vila Helena se nachází vedle budovy MIRAMARE I a je s ní spojena koridorem. Lázeňský hotel Miramare nabízí svým klientům v příjemném a klidném prostředí odpočinek a hlavně se snaží svými službami přispět k posílení zdraví svých klientů. V komplexu hlavních budov se nachází ubytování, stravovací provoz i všechny léčebné procedury.

Vybavení

Ubytování v Miramare I se poskytuje v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích, které jsou vždy vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC), televizí se satelitními programy a telefonem s přímou volbou. Všechny pokoje jsou bez balkonu. V lázeňském hotelu Miramare II k ubytování slouží nově zařízené jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje a apartmány, které jsou útulné a slunné. Některé z pokojů jsou s balkonem, jiné mají vstup na společnou terasu. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana + WC), televizí se satelitními programy, telefonem s přímou volbou a ledničkou. Ve vile Miramare-Helena najdeme celkem 25 jednolůžkových pokojů s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC, umyvadlo), telefonem s přímou volbou, TV+SAT a ledničkou. Některé pokoje mají balkon. Ve čtvrté etáži se nachází luxusní čtyřlůžkové apartmá, které má dvě koupelny, dvě ložnice, obývací pokoj s pracovnou a velkou terasu s posezením a výhledem na město.

Další informace

Jídelny jsou v budově Miramare II. Klienti se mohou rozhodnout pro stravu normální nebo výběrovou. Strava normální znamená snídaně výběrem ze tří druhů, obědy a večeře výběrem z pěti druhů jídel, čas pro stravu je přesně určen (I. a II. směna jídla). U stravy výběrové probíhá snídaně formou švédského stolu, obědy a večeře rovněž výběrem z pěti druhů jídel, ale strava je obohacena o nabídku salátů a kompotů, nápoj, předkrm nebo dezert a stravovací časy nejsou přesně vymezeny (časové rozmezí hodina a půl). Dietní strava je možná po konzultaci s naším lékařem a dietní sestrou (racionální, diabetická dieta, redukční dieta 1000 kcal denně, vegetariánská strava).
HOT-LINE: 731 495 820