Hotel Livada Prestige *****

Popis hotelu

Hotel byl dán do provozu v září 2006 a jedná se o moderní luxusní spa a wellness hotel.

Aktivity

cykloturistika, golf, Nordic Walking, tenis

Vybavení

bar denní, bar noční, fitness centrum/posilovna, golfové hřiště, internet, konferenční prostory, krytý bazén, relaxační místnost, restaurace, sauna finská, solárium, venkovní nekrytý bazén, výtah

Lázně

Fotogalerie

Pokoj.jpg Salonek.jpg Wellness.jpg Wellness1.jpg

Umístění

Luxusní čtyřpatrový hotel leží v samotném srdci lázeňského komplexu Terme 3000.

Vybavení

23 jednolůžkových pokojů s balkonem, klimatizací, satelitní TV, minibarem, sejfem, telefonem, přípojkou k internetu, koupelnou s masážní sprchou a WC.

67 luxusních dvoulůžkových pokojů s balkonem, klimatizací, satelitní TV, minibarem, sejfem, telefonem, přípojkou k internetu, koupelnou s černou termální i pitnou vodou a WC.

28 "Junior Suit" s balkonem, klimatizací, menším obývacím pokojem, satelitní TV, minibarem, sejfem, telefonem, přípojkou k internetu, koupelnou s černou termální i pitnou vodou a WC.

4 "Senior Suit" s balkonem, klimatizací, odděleným obývákem, satelitní TV, minibarem, sejfem, telefonem, přípojkou k internetu, koupelnou s černou termální i pitnou vodou, masážní sprchou a WC.

Další informace

Stravování je možné v hotelové restauraci. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Hotel také nabízí kongresové centrum s moderní multimediální technikou pro konání kongresů, konferencí a různých seminářů. K dispozici je kongresový sál se 140 místy a dva menší salonky se 40 místy.

HOT-LINE: 731 495 820