Hotel Lázně Kostelec - Zlín ***

Popis hotelu

Hotel je moderním ubytovacím, stravovacím i sportovním zařízením, který je součástí Lázní Kostelec - Zlín. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a v apartmánech, které jsou k dispozici jak hotelovým, tak lázeňským hostům.

Aktivity

cykloturistika, golf, indoor golf, kulečník/biliard, minigolf, pétanque, ruské kuželky, stolní tenis, turistické trasy

Vybavení

bezbariérový přístup, dětské hřiště, dětský bazén, faxové služby, golfové hřiště, knihovna, lékařská služba, pokojová služba, prádelna, půjčovna jízdních kol, půjčovna sportovního vybavení, sauna finská, směnárna, solárium, společenská TV místnost, tenisový kurt, úschovna cenných předmětů, venkovní nekrytý bazén, výtah, zahrada/park

Fotogalerie

hotel Lazne Kostelec_koupelna.jpg Lazne Kostelec-Zlin.jpg Lazne Kostelec-Zlin_dvouluzkovy pokoj.jpg Lazne Kostelec-Zlin_dvouluzkovy pokoj1.jpg

Umístění

Hotel je situován v blízkosti města Zlín, v dosahu městské hromadné dopravy, v krásném prostředí předhůří Hostýnských a Vizovických vrchů.

Popis

Hotel slouží lázeňským i hotelovým hostům a s koupalištěm, tenisovým kurtem, golfovým hřištěm, tělocvičnou s indoor golfem a dalšími rekreačními a relaxačními zařízeními umožňuje celoroční lázeňský a hotelový provoz.

Vybavení

Hotel má 86 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, sprchou a WC. V přízemí je denní kavárna, restaurace, bar, taneční kavárna a salonky. V hotelu je rovněž osobní výtah. V prostorách salonků pro 20, 40, případně pro 120 osob mohou být organizována obchodní jednání, posezení s přáteli nebo vědecké či firemní konference.

Další informace

V hotelu najdete kromě ubytovacích a lázeňských služeb i mnoho sportovních i společnských příležitostí. Nabízí bohaté sportovní zázemí jak v areálu okolí hotelu, tak i uvnitř. V letní sezóně je hostům k dispozici vyhřívaný venkovní bazén, hotel poskytuje lázeňskou péči, sportovní vyžití - zejména golfové hřiště a zařízení na indoor golf, pořádají se zde pravidelně diskotéky nebo živá hudba. Domácím zvířatům je vstup povolen.
HOT-LINE: 731 495 820