Hotel Kolonáda ****

Popis hotelu

Hotel Kolonáda vznikl v roce 1997 renovací a sloučením čtyř sousedících lázeňských domů. Nyní slouží jak lázeňským hostům, tak ostatním návštěvníkům Karlových Varů. Prvotřídním, špičkovým vybavením poskytuje běžné, ale i nadstandardní služby.

Aktivity

cykloturistika, exkurze, kulečník/biliard, plavání, rybolov, zájezdy

Vybavení

autopůjčovna, autoservis, bar noční, bezbariérový přístup, butique, čištění bot, faxové služby, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, kavárna, konferenční prostory, kopírování, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, ostraha, parkoviště, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, průvodce, půjčovna jízdních kol, restaurace, salonek, sauna finská, směnárna, solárium, tlumočník, úschovna cenných předmětů, vířivka, výstavní galerie, výtah, WiFi, zavazadlový servis

Fotogalerie

3 2 1

Umístění

Lázeňský hotel se nachází v samém centru lázní přímo proti karlovarské Zítkově kolonádě.

Popis

Zajímavá historie objektu ze začátku 19.století, blízkost léčebných pramenů, komfortní vybavení i originální restaurace „Pilsner Urquell“ - česká i mezinárodní kuchyně, české pivo. Hotel má kompletně vybavené léčebné oddělení, bazén i vlastní přívod vřídelní vody. Hotel vznikl v druhé polovině devadesátých let po renovaci a sloučení čtyř sousedících lázeňských domů. Kompletní rekonstrukce interiéru byla dokončena v roce 2005. Impozantní výhled přímo na kolonádu s většinou horkých pramenů tak nyní doplňuje nový stylový nábytek, nové koberce, závěsy, záclony a přehozy.

Vybavení

Celková ubytovací kapacita je nyní 162, 4 apartmá s Jacuzzi® vanami, 11 manažerských pokojů, 1 prezidentské apartmá a jedno tzv. dětské apartmá, které je určeno pro rodiny s malými dětmi.

Další informace

Domácí zvířata mají možnost bydlet v hotelu, za podmínky, že neruší a žádným způsobem neobtěžují ostatní hosty. Veškeré přístupy do hotelu i vnitřní prostory jsou bezbariérové.
HOT-LINE: 731 495 820