Hotel Jurkovičův dům ****

Popis hotelu

Exkluzivní lázeňský hotel Jurkovičův dům je národní kulturní památkou a nejznámější dominantou Lázeňského náměstí v Luhačovicích. Jurkovičův dům je unikátním objektem architektury lidové secese Dušana S. Jurkoviče.

Aktivity

běžkařské trasy, minigolf, rybolov, tenis, turistické trasy

Vybavení

bar noční, kadeřnictví/holičství, krytý bazén, počítač s připojením na internet, prádelna, restaurace, sauna finská, směnárna, solárium, tělocvična, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

jurkovicuv/pokoj.jpg jurkovicuv/restaurace.jpg jurkovicuv/bazen.jpg jurkovicuv/vana.jpg jurkovicuv/wellness.jpg

Umístění

Nachází se v srdci lázní, v malebném prostředí parku, minerálních pramenů, fontán a lázeňské kolonády.

Popis

Původně obytné stavení mlýna z roku 1822 bylo v roce 1902 přestavěno známým architektem Dušanem Jurkovičem na lázeňský dům s ubytováním a balneoprovozem, který svým klientům sloužil celé století. V roce 2002 byl zcela rekonstruován a modernizován tak, aby uspokojil i ty nejnáročnější klienty. Spojením krásy lidové architektury slovenského architekta Jurkoviče a vysoké úrovně ubytovacích, stravovacích a léčebných služeb se hotel zařadil mezi nejžádanější hotely v Luhačovicích.

Vybavení

Lázeňský hotel Jurkovičův dům nabízí luxusní ubytování ve 30 dvoulůžkových a 20 jednolůžkových pokojích s příslušenstvím a jednom apartmá. Pokoje s krásnými trámovými stropy a stylovým nábytkem jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem a vnitřním informačním okruhem, rádiem, telefonem s možností přímé volby i e-mailového spojení, minibarem a trezorem.

Další informace

V reprezentativních prostorách hotelové restaurace je hostům dána možnost stravování. Podávána jsou jídla domácí i mezinárodní kuchyně, samozřejmostí je nabídka dietních a vegetariánských jídel. Vysokou úrovní služeb a širokým sortimentem nabízených nápojů vyzývá k posezení útulný stylově zařízený lobby bar či letní terasa s výhledem na Kruhovou fontánu. V přízemí jsou hostům k dispozici služby recepce a směnárny, odvoz zavazadel a praní prádla, kadeřnictví. I přes úplnou modernizaci balneoprovozu, kde jsou nabízeny klasické i podvodní masáže, inhalace, elektroléčebné procedury, aromaterapie aj. jsou zvláštností hotelu uhličité koupele v tzv. "zlatých vanách". K relaxaci slouží hostům vyhřívaný bazén, sauna a whirpool.
HOT-LINE: 731 495 820