Hotel Goethe ***

Popis hotelu

Výhody pobytu v nádherném lázeňském centru ve Františkových lázních, restaurace a kavárna je přímo v domě, příjemné pokoje a domácká péče. Oslaďte si léčbu sladkými zákusky!

Aktivity

cykloturistika, turistické trasy

Vybavení

internet, internet pro hotelové hosty zdarma, kavárna, knihovna, prádelna, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

Goethe_elektro Goethe_recepce Goethe_jidelna Goethe_pokoj_economy_plus Goethe_pokoj_komfort

Umístění

Lázeňský hotel Goethe se nachází v samém srdci města na nejstarší lázeňské třídě a svým názvem připomíná 33 návštěv slavného básníka ve Františkových Lázních.

Popis

Povětšinou nově zrekonstruované pokoje zpříjemní zdejší léčebný pobyt, stejně jako poloha přímo v centru Františkových Lázní. Domácké prostředí v domech s mnohými cennými historickými detaily a originály obrazů, přátelská atmosféra, péče lékařů na vysoké úrovni a jedinečné procedury na dosah jsou hlavními důvody stále se rozrůstající klientely.

VYBAVENÍ POKOJE

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a fénem, županem (za poplatek), připojením k internetu za poplatek (bezplatný internet je v recepci), televizorem se satelitními programy, lednicí a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, která se zvyšují s velikostí místnosti.

- Pokoje Economy Plus disponují výše uvedeným vybavením, jsou bez balkonu a s výhledem do ulice či do dvora.

- Pokoje Standard jsou některé s balkónem a nabízejí převážně výhled na lázeňskou promenádu, na Jiráskovu či Poštovní ulici.

- Pokoje kategorie Komfort jsou s balkónem, disponují novějším nábytkem a nabízejí výhled na lázeňskou promenádu.

TRADIČNÍ FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA

- garantované užití přírodních léčivých zdrojů

- poskytovatel služeb nestátního zdravotního zařízení

- léčebné oddělení, lékař a procedury v hotelu

- lékařská služba 24 hodin denně

Vybavení

- 44 dvoulůžkových pokojů - 40 jednolůžkových pokojů - léčebné oddělení (od května 2016)a lékař v hotelu - přímé propojení s lázeňským hotelem Savoy (léčebné oddělení, kavárna) - rehabilitační bazén, sauna (Savoy) - výtah - bezplatná wi-fi na recepci hotelu - parkování v Luisiných lázních* - neomezený vstup do Aquafora (Po – Pa) - internetový koutek, denní tisk* - knihovna - možnost zapůjčení županu* - půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik)* - praní a žehlení prádla* - nabídka kulturních a výletních programů* - možnost zapůjčení DVD přehravače* *za poplatek

Další informace

V přízemí lázeňského domu Goethe se nachází restaurace U Fausta, vyhlášená dobrou kuchyní. Zákusky vlastní výroby a výběr nápojů nabízí vedlejší kavárna Markétka. V recepci je směnárna, samozřejmostí je přijímání platebních karet. Nejbližší okolí skýtá řadu příležitostí pro sportování. Neomezený vstup do AQUAFORA (PO-PÁ).
HOT-LINE: 731 495 820