Hotel Garni Jestřabí ***

Popis hotelu

Hotel Garni Jestřabí je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu je hostům dána možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.

Aktivity

cykloturistika, turistické trasy

Vybavení

bezbariérový přístup, faxové služby, lékařská služba, prádelna, půjčovna jízdních kol, směnárna, výtah, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

jestrebi/pokoj.jpg jestrebi/restaurace.jpg jestrebi/okoli.jpg

Umístění

Nově zrekonstruovaný garni hotel Jestřabí se nachází v klidném lázeňském parku, v blízkosti kolonády a lázeňských léčebných zařízení.

Popis

Stylově vybavené interiéry recepce, baru, jídelny i pokojů podtrhují historický ráz budovy s typickou architekturou slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Hotelová restaurace, bar, výtah, odvoz zavazadel, fax, praní prádla, parkování (centrálně hlídané parkoviště a lázeňské garáže). Po celkové rekonstrukci tohoto ubytovacího zařízení v roce 2000 nabízí hotel moderní ubytování a mnoho dalších služeb. V hotelu jsou podávány snídaně, na obědy a večeře se dochází do nedalekého hotelu Společenský dům (cca 250 m).

Vybavení

Hotel nabízí zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, TV a telefonem. Ubytovací kapacita: 26 dvoulůžkových, 7 jednolůžkových pokojů.

Další informace

K hotelovým službám také patří odvoz zavazadel, fax a praní prádla. Hostům je k dispozici bohatá nabídka léčebných a rehabilitačních služeb, které jsou poskytovány v okolních lázeňských objektech.
HOT-LINE: 731 495 820