Hotel Flora ***

Popis hotelu

Hotel Flóra se nachází v centru lázeňského města Trenčianské Teplice, na pokraji lázeňského parku. Je oblíbený klienty, kteří hledají příjemné prostředí a pobyty s bohatým relaxačním programem za velmi dobré ceny.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking, plavání, tenisové kursy, turistické trasy

Vybavení

bar, designová restaurace s kavárnou, faxové služby, fitness centrum/posilovna, internet pro hotelové hosty zdarma, kadeřnictví, krytý bazén, letní terasa, parkoviště, výtah, WiFi

Lázně

Fotogalerie

2 8 9 5 6 3 4

Umístění

Hotel Flóra se nachází v údolí řeky Teplička, pouhých 6 km od nádraží Trenčianska Teplá. Termální bazény Trenčianských Teplic jsou 300 metrů od hotelu Flóra. Letiště Piešťany je vzdáleno přibližně hodinu jízdy.

Popis

Stravování je hostům hotelu Flóra poskytováno v hotelové restauraci – snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběrem ze 3 menu, salátový bufet. Možnost dietní a vegetariánské stravy. Menu se vybírá den předem, první menu je jednotné. Restaurace nabízí také polední menu á la Carte. Příjemné posezení nabízí hostům také hotelová kavárna "Festival" s internetovým koutkem a letní terasou.

Vybavení

Hotel Flóra nabízí ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích a apartmá s vlastní koupelnou a WC, TV/SAT, rádiem, telefonem, županem a možností WiFi připojení k internetu (zdarma). Většina pokojů má balkon.

Další informace

K hotelovým službám také patří odvoz zavazadel, fax a praní prádla. Hostům je k dispozici bohatá nabídka léčebných a rehabilitačních služeb.
HOT-LINE: 731 495 820