Hotel Carlsbad Plaza *****

Popis hotelu

Jedinečný pětihvězdičkový Spa&Wellness hotel v Karlových Varech Carlsbad Plaza se nachází v samém srdci lázeňské zóny. Naleznete zde vše, co očekáváte od luxusního a špičkového mezinárodního hotelu.

Aktivity

cykloturistika, golf, kulečník/biliard, let balónem, lyžování, paintball, projížďky kočárem, tenisové kursy, turistické trasy, vyhlídkové lety

Vybavení

autopůjčovna, bar denní, bar noční, bezplatný denní tisk, butique, čištění bot, concierge, executive floor, express check-out, faxové služby, fitness centrum/posilovna, hotelová doprava, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, konferenční prostory, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, manikúra, ostraha, parkoviště, pedikúra, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prádelna, prodej upomínkových předmětů, protipožární signalizace, průvodce, půjčovna sportovního vybavení, restaurace, salonek, sauna finská, sekretářské služby, směnárna, solárium, tělocvična, úschovna cenných předmětů, vířivka, vnitřní bazén, výtah, WiFi, zahrada/park, zavazadlový servis

Fotogalerie

Carlsbad plaza vybavení recepce.jpg restaurace.jpg suite.jpg

Umístění

Tento jedinečný hotel se nachází přímo v srdci karlovarské lázeňské zóny.

Popis

Hotel Carlsbad Plaza nabízí ve 160 pokojích pohodlné a luxusní ubytování a všechny služby, které moderní cestovatel 21. století může potřebovat. Skvělé menu mezinárodní kuchyně, které by zachutnalo i onomu příslovečnému králi z pohádky, vína světových značek a příjemné posezení nabízí 3 restaurace, kavárny a bary. Útulný interiér restaurace Sorrento, který Vás na chvilku vrátí do prostředí Vaší dovolené u moře, s bohatou nabídkou bufetových stolů v průběhu celého dne nebo třeba noblesní prostředí restaurace „La Bohéme“ se skvělou francouzskou kuchyní a neméně skvělým francouzským kuchařem, lákavým vinným lístkem a neodolatelnými dezerty pro Vás vytvoří Vaši soukromou oázu klidu a pohody. Tu umocní jistě i lákavá vůně specialit orientální kuchyně restaurace „Sweet Orient“, připravovaných nefalšovaným laoským šéfkuchařem. Lahodné sushi, delikátní kung-pao, atraktivní interiér evokující kolorit orientálních krajů Vás zcela nepochybně přilákají prožít příjemné chvilky s přáteli. Příjemné odpoledne plné pohody v útulné kavárně „Bon Soir“ café můžete zakončit v intimním prostředí baru „Old Times“ se skvělou živou muzikou a přitažlivou atmosférou viktoriánské doby.

Vybavení

Máte možnost si vybrat z několika prvotřídních restaurací, kaváren a barů. Dále pak pochopitelně fitness centrum, krytý bazén s vířivkami nebo termominerální vodou, 7 druhů saun a mnoho dalšího vybavení.

Další informace

Unikátní léčebný komplex Medical Spa Gallery využívá nejenom bohaté přírodní termální a minerální zdroje, ale také nové léčebné postupy a špičkové technické vybavení. Osvědčená tradice karlovarské lázeňské léčby v centrálním balneoprovozu pomáhá při léčbě nemocí trávicího a pohybového ústrojí, nemocí žláz s vnitřní sekrecí, zvláště diabetes mellitus a nemocí horních cest dýchacích.
HOT-LINE: 731 495 820