Hotel Belvedere ***

Popis hotelu

Poklidné bydlení v centru města i v zeleni, jídelna s jedinečným výhledem na františkolázeňskou Isabelinu promenádu, výborná kuchyně. Pohoda v každém ročním období! Belvedere je klasický lázeňský hotel s nostalgickým kouzlem „starých dobrých časů“.

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking

Vybavení

fitness centrum/posilovna, internet, internet pro hotelové hosty zdarma, kavárna, letní terasa, lobby bar, počítač s připojením na internet, prádelna, sauna finská, solárium, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

Belvedere_recepce Belvedere_jidelna Belvedere_bar Belvedere_economyplus Belvedere_standard

Umístění

V centru města u parku.

Popis

Léčebný pobyt v lázeňském domě Belvedere pomáhá ozdravit tělo a pohladí duši. Část procedur se nachází přímo v hlavní budově, k ostatním se dochází romantickým Jitřním parkem do nedalekých Císařských a Slatinných lázní. Snad jako doklad tvrzení, že Františkovy Lázně jsou velkou výstavní síní, se okna nevšedně řešené jídelny dívají do zeleně parku se stálou výstavou originálů moderních dřevěných soch.

VYBAVENÍ POKOJE

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a fénem, županem (za poplatek), připojením k internetu za poplatek (bezplatný internet na recepci), televizorem se satelitními programy, lednicí a trezorem. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí místnosti. Pokoje Economy Plus disponují výše uvedeným vybavením, jsou menší rozlohy s výhledem do dvora či do Husovy ulice. K pokojům vedou schody. Pokoje Standard jsou o něco větší než pokoje kategorie Economy Plus a nabízí výhled do Husovy ulice. Některé pokoje kategorie Komfort mají balkón, většinou s výhledem do parku. Apartmá disponuje dvěma televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici a balkónem.

TRADIČNÍ FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA

- garantované užití přírodních léčivých zdrojů

- poskytovatel služeb nestátního zdravotního zařízení

- lékař v hotelu

- lékařská služba 24 hodin denně

Vybavení

- 29 dvoulůžkových pokojů - 35 jednolůžkových pokojů - 3 apartmá - léčebné oddělení a lékař v hotelu - lobby, letní terasa, grilovací večery - bezplatná wi-fi na recepci a v lobby baru - výtah - taneční odpoledne a večery s živou hudbou - parkování u hotelu či v Luisiných lázních* - neomezený vstup do Aquafora (Po – Pa) - pokojojvý servis* denní tisk* - knihovna - možnost zakoupení drobní´ého zboží a upomínkových předmětů - fitness koutek, půjčovna pétanque, kroketu, badminton, jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí* - praní a žehlení prádla* - nabídka kulturních a výletních programů* - možnost zapůjčení DVD přehravače* *za poplatek

Další informace

Léčebné oddělení a lékař v hotelu. NOVĚ ZAVEDENÝ PRAMEN – NOVÝ KOSTELNÍ - PŘÍMO V HOTELU K PITNÉ KÚŘE A BALNEACI. Neomezený vstup do AQUAFORA (PO-PÁ).
HOT-LINE: 731 495 820