Hotel Adler ***

Popis hotelu

Dlouhá tradice, klid a přátelská atmosféra, vyhlášená kuchyně, odborní lékaři a část procedur pod jednou střechou ve Františkových lázních. Nalezněte u nás svůj druhý domov!

Aktivity

cykloturistika, Nordic Walking

Vybavení

internet, internet pro hotelové hosty zdarma, letní terasa, lobby bar, prádelna

Lázně

Fotogalerie

Adler_jidelna Adler_economyplus Adler_recepce Adler_bar Adler_komfort Adler_balneocentrum Adler_magnet Adler_koupel

Umístění

V centru města u parku.

Popis

Až rodinná pohoda dýchá z lázeňského domu Dr. Adler, který společnost Lázně Františkovy Lázně opravila jako vůbec první ze všech, v roce 1996. Vyznačuje se stálou klientelou, která vyhledává typickou českou pohostinnost a kuchyni v příjemném a klidném prostředí. V posledních letech přibývá i zájemců o relaxační pobyty spojené s možnostmi sportovního vyžití přímo v lázeňském komplexu a v nejbližším okolí.

VYBAVENÍ POKOJE

Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou, WC a fénem, županem (za poplatek), připojení k internetu za poplatek (bezplatný internet je v recepci), televizor se satelitními programy, lednici a trezor. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, které se zvyšují s velikostí pokoje. Pokoje Tourist Plus se nacházejí ve vedlejší budově, jsou s výhledem do dvora nebo do ulice B. Němcové. Pokoje Economy Plus disponují výše uvedeným vybavením, jsou menší rozlohy s výhledem do dvora. Pokoje Standard jsou o něco větší než pokoje kategorie Economy Plus a nabízí výhled do lázeňského parku a do Poštovní ulice. Pokoje kategorie Komfort jsou větší a mají většinou balkón s výhledem převážně do lázeňského parku. Apartmá disponuje dvěma televizory umístěnými v obývacím pokoji a ložnici a balkónem. Lázeňský hotel zároveň nabízí možnost ubytování s domácím mazlíčkem (jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj, apartmá) s vlastním vchodem (s hotelem propojeno chodbou), pelíškem a jídelní soupravičkou pro pejska.

TRADIČNÍ FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ LÉČEBNÁ KÚRA

- garantované užití přírodních léčivých zdrojů

- poskytovatel služeb nestátního zdravotního zařízení

- lékař a balneo oddělení v hotelu

- lékařská služba 24 hodin denně

Vybavení

- 42 dvoulůžkových pokojů - 39 jednolůžkových pokojů - 2 apartmá + 2 apartmá s možností ubytování s domácími mazlíčky* - léčebné oddělení a lékař v hotelu - lobby bar, letní terasa, grilovací večery - výtah - hotelová zahrada - parkování u hotelu či v Luisiných lázních* - bezplatná wifi na recepci a v lobby baru - neomezený vstup do Aquafora (Po – Pa) - možnost zakoupení drobného zboží a upomínkových předmětů na recepci - internetový koutek, denní tisk* - knihovna - půjčovna pétanque, kroketu, badmintonu,jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí* - praní a žehlení prádla* - pokojový servis* - nabídka kulturních a výletních programů* - možnost zapůjčení DVD přehrávače* *za poplatek

Další informace

Léčebné oddělení a lékař v hotelu. NOVĚ ZAVEDENÝ PRAMEN – NOVÝ KOSTELNÍ - PŘÍMO V HOTELU K PITNÉ KÚŘE A BALNEACI. Neomezený vstup do AQUAFORA (PO-PÁ).
HOT-LINE: 731 495 820