Hodnocení

Hodnocení hotelů
Moderně zařízený hotel byl otevřen v roce 2006 a nachází se ve městě Harkány, vzdálen pouze 250 m od lázní.
Hodnocení
9/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Russian actor Panin is seen on an erotic
Hosté tu uvítají klid a překrásnou zeleň. Hotelová čast je přímo propojená s balneorehabilitačním centrem, v kterém je poskytována komplexní léčebná péče.
Hodnocení
6/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> I will be putting this dazzling inisght
Hotel se nachází na místě dřívější historické budovy z konce 19. století v centru města a téměř v srdci městského parku.
Hodnocení
5/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> FmOfB0 user in his/her mind that how a u
Dlouhá tradice, klid a přátelská atmosféra, vyhlášená kuchyně, odborní lékaři a část procedur pod jednou střechou ve Františkových lázních. Nalezněte u nás svůj druhý domov!
Hodnocení
9/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> VAROVÁNÍ. I v lázních hrozí možnost one
Poklidné bydlení v centru města i v zeleni, jídelna s jedinečným výhledem na františkolázeňskou Isabelinu promenádu, výborná kuchyně. Pohoda v každém ročním období! Belvedere je klasický lázeňský hotel s nostalgickým kouzlem „starých dobrých časů“.
Hodnocení
5/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Agi4Gj up for your excellent info you ha
Exkluzivní lázeňský hotel Jurkovičův dům je národní kulturní památkou a nejznámější dominantou Lázeňského náměstí v Luhačovicích. Jurkovičův dům je unikátním objektem architektury lidové secese Dušana S. Jurkoviče.
Hodnocení
9/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Hello! I would really like to keep th
Hotel Kolonáda vznikl v roce 1997 renovací a sloučením čtyř sousedících lázeňských domů. Nyní slouží jak lázeňským hostům, tak ostatním návštěvníkům Karlových Varů. Prvotřídním, špičkovým vybavením poskytuje běžné, ale i nadstandardní služby.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> de59HU Im obliged for the article.Thanks
Hotel je moderním ubytovacím, stravovacím i sportovním zařízením, který je součástí Lázní Kostelec - Zlín. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a v apartmánech, které jsou k dispozici jak hotelovým, tak lázeňským hostům.
Hodnocení
7/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> OrP2YW leisure account it. Look advanced
Lázeňský hotel MIRAMARE se nachází v klidném prostředí Luhačovic, poblíž centra a lázeňského parku. Toto zařízení tvoří tři hlavní navzájem propojené budovy MIRAMARE - Miramare II, Miramare I a Miramare-Helena a čtyři depandance Rita, Pernštýn, Petřín a Nasta.
Hodnocení
6/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Kvalita ubytovani dobra, horsi je to s j
Lázeňský hotel Palace je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb, kulturních a společenských akcí či sportovního vyžití.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> mandrichenko.victor@gmail.com
Romantika letních zahradních slavností, útulné pokoje a česká kuchyně, přímý vstup do plaveckého areálu a Císařských lázní. Objevte nový svět ve Františkových lázních!
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> tE8Aqj Well I definitely liked studying
Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek postavené v roce 1975 je koncipováno pro komplexní lázeňské služby. Ze všech svých teras a balkonů nabízí jedinečný výhled na panorama Krušných hor.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> QlHUnJ matter to be really one thing tha
Tento neoklasicistní hotelový palác, vybavený veškerým luxusem své doby, byl dostavěn v roce 1912 a patřil k tomu nejlepšímu, co tehdejší Evropa mohla v oblasti lázeňství nabídnout. Nyní poskytuje klientům komplexní lázeňskou péči, tedy léčení, ubytování a stravování.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> uvC8VZ Way cool! Some extremely valid po
Samotná budova byla postavena v roce 1911 v novobarokním slohu. V průběhu let byla několikrát rekonstruována, naposledy v roce 1998. V současnosti poskytují Kamenné lázně veškerou péči, založenou na mnohaletých zkušenostech a tradicích v léčení.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> ujlwwk Really enjoyed this article. Will
Lázeňský dům Praha byl původně postaven jako hotel Miracle v roce 1902. Hlavní budova je nyní propojena krytým průchodem se sanatoriem Curie, čímž splňuje kritéria komplexního léčebného zařízení.
Hodnocení
6/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Research the military setysm things are
Moderní lázeňský hotel je součástí areálu lázní Jeseník.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Back in school, I'm doing so much learin
Lázeňský hotel Olga, který byl nově postaven a uveden do provozu v roce 2003, je centrálním léčebným a moderním ubytovacím zařízením jihočeských bechyňských lázní s vlastním balneoprovozem.
Hodnocení
1/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> FNAWLc I take pleasure in, result in I f
Léčebnu Darkov tvoří několik budov, vyhlášených za kulturní památky. Jedná se o Hlavní budovu Léčebny Darkov, Vily Maryčka, Jiřina, Vlasta, Eliška a Staré Lázně. Léčebna Darkov je historickou částí lázní, je však celkově zrekonstruována, a v současné době poskytuje velmi komfortní ubytování v prostředí s typickou lázeňskou atmosférou.
Hodnocení
6/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Jako vozíčkář mám tyto zkušenosti: na re
Penzion Neptun se nachází přibližně 10 minut chůze od lázní Aurora.
Hodnocení
1/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> KwEMQ2 It'а†s actually a great and usefu
Rehabilitační sanatorium je mladší částí Lázní Darkov, bylo založeno v roce 1976. Jedná se o velký komplex vnitřně propojených budov, který se dá s trochou nadsázky nazvat jako „mini-město“. Klienti Rehabilitačního sanatoria zde mají k dispozici ubytování, stravování, léčebné procedury a většinu doplňkových služeb.
Hodnocení
9/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Writing a medical thesis or dissertation

První stránka Předchozí stránka Další stránka Poslední stránka

HOT-LINE: 731 495 820