Fulltextové hledání

Představujeme

Největší pýchou lázní je čistý vzduch, nerušené ticho, krásná okolní příroda, ve které člověk zapomene na každodenní starosti a naplno si užije chvíle klidu a odpočinku.

Hodnocení

Hodnocení hotelů
Moderně zařízený hotel byl otevřen v roce 2006 a nachází se ve městě Harkány, vzdálen pouze 250 m od lázní.
Hodnocení
9/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> That's more than seilbnse! That's a grea
Hosté tu uvítají klid a překrásnou zeleň. Hotelová čast je přímo propojená s balneorehabilitačním centrem, v kterém je poskytována komplexní léčebná péče.
Hodnocení
6/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Witam,Czy jeśli mam ograadniadczone praw
Bertiny lázně nabízí kvalitní ubytování v příjemných pokojích všech kategorií, kde naleznete požadovaný komfort a klid.
Hodnocení
4/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Real brain power on display. Thanks for
Dlouhá tradice, klid a přátelská atmosféra, vyhlášená kuchyně, odborní lékaři a část procedur pod jednou střechou ve Františkových lázních. Nalezněte u nás svůj druhý domov!
Hodnocení
9/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Merhaba. Ben f6ğrenciyim. Seyir terası+s
Poklidné bydlení v centru města i v zeleni, jídelna s jedinečným výhledem na františkolázeňskou Isabelinu promenádu, výborná kuchyně. Pohoda v každém ročním období! Belvedere je klasický lázeňský hotel s nostalgickým kouzlem „starých dobrých časů“.
Hodnocení
5/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Zhltla jsem všechny 3 dedly. A pravda je
Exkluzivní lázeňský hotel Jurkovičův dům je národní kulturní památkou a nejznámější dominantou Lázeňského náměstí v Luhačovicích. Jurkovičův dům je unikátním objektem architektury lidové secese Dušana S. Jurkoviče.
Hodnocení
9/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> bLNpky Thanks for the blog.Really thank
Hotel Kolonáda vznikl v roce 1997 renovací a sloučením čtyř sousedících lázeňských domů. Nyní slouží jak lázeňským hostům, tak ostatním návštěvníkům Karlových Varů. Prvotřídním, špičkovým vybavením poskytuje běžné, ale i nadstandardní služby.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Siv Anita: SÃ¥nn har vi det alle sammen

Hotel je ubytovacím zařízení Lázní Aurora a disponuje moderně zrenovovaným balneologickým provozem přímo v objektu, ve kterém jsou poskytovány veškeré procedury.

Hodnocení
7/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> T2COvf much healthier than its been in s
Hotel je moderním ubytovacím, stravovacím i sportovním zařízením, který je součástí Lázní Kostelec - Zlín. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a v apartmánech, které jsou k dispozici jak hotelovým, tak lázeňským hostům.
Hodnocení
7/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Krásně jsme si odpočali a projeli na vyp
Lázeňský hotel MIRAMARE se nachází v klidném prostředí Luhačovic, poblíž centra a lázeňského parku. Toto zařízení tvoří tři hlavní navzájem propojené budovy MIRAMARE - Miramare II, Miramare I a Miramare-Helena a čtyři depandance Rita, Pernštýn, Petřín a Nasta.
Hodnocení
6/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Kvalita ubytovani dobra, horsi je to s j
Lázeňský hotel Palace je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb, kulturních a společenských akcí či sportovního vyžití.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> What ‚s that to moim zdaniem jedna wiekl
Romantika letních zahradních slavností, útulné pokoje a česká kuchyně, přímý vstup do plaveckého areálu a Císařských lázní. Objevte nový svět ve Františkových lázních!
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Clear, inrfomative, simple. Could I send
Lázeňské sanatorium Akademik Běhounek postavené v roce 1975 je koncipováno pro komplexní lázeňské služby. Ze všech svých teras a balkonů nabízí jedinečný výhled na panorama Krušných hor.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> That's a sensible answer to a chlniengla
Tento neoklasicistní hotelový palác, vybavený veškerým luxusem své doby, byl dostavěn v roce 1912 a patřil k tomu nejlepšímu, co tehdejší Evropa mohla v oblasti lázeňství nabídnout. Nyní poskytuje klientům komplexní lázeňskou péči, tedy léčení, ubytování a stravování.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> to diblik: nelsimym si ze bys mela nekoh
Samotná budova byla postavena v roce 1911 v novobarokním slohu. V průběhu let byla několikrát rekonstruována, naposledy v roce 1998. V současnosti poskytují Kamenné lázně veškerou péči, založenou na mnohaletých zkušenostech a tradicích v léčení.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> Install blinds and curtains through your
Lázeňský dům Praha byl původně postaven jako hotel Miracle v roce 1902. Hlavní budova je nyní propojena krytým průchodem se sanatoriem Curie, čímž splňuje kritéria komplexního léčebného zařízení.
Hodnocení
6/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> O9Cq7s I really like and appreciate your
Moderní lázeňský hotel je součástí areálu lázní Jeseník.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> My brother sgusegted I would possibly li
Lázeňský hotel Olga, který byl nově postaven a uveden do provozu v roce 2003, je centrálním léčebným a moderním ubytovacím zařízením jihočeských bechyňských lázní s vlastním balneoprovozem.
Hodnocení
1/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> b4Wow, marvelous weblog layout! How long
Tato hlavní lázeňská secesní budova byla postavena v roce 1910 podle projektu vídeňského architekta Bauera. Součástí tohoto zařízení je jako depandance i Lékařská vila a Jubilejní vila.
Hodnocení
10/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> I literally jupmed out of my chair and d
Léčebnu Darkov tvoří několik budov, vyhlášených za kulturní památky. Jedná se o Hlavní budovu Léčebny Darkov, Vily Maryčka, Jiřina, Vlasta, Eliška a Staré Lázně. Léčebna Darkov je historickou částí lázní, je však celkově zrekonstruována, a v současné době poskytuje velmi komfortní ubytování v prostředí s typickou lázeňskou atmosférou.
Hodnocení
9/10
Poslední komentář:
Přidat/číst hodnocení >>> This makes evhinteryg so completely pain

První stránka Předchozí stránka Další stránka Poslední stránka

ICQ: 485-581-844
SKYPE: mojelazne
HOT-LINE: 731 495 820