Dům Bedřicha Smetany ****

Popis hotelu

Hotel Dům Bedřicha Smetany je součástí komplexu ubytovacích a léčebných zařízení akciové společnosti Lázně Luhačovice. V rámci pobytu mají tedy hosté možnost využít široké nabídky lázeňských a rehabilitačních služeb.

Aktivity

cykloturistika

Vybavení

bezbariérový přístup, faxové služby, kopírování, lékařská služba, prádelna, půjčovna jízdních kol, směnárna, úschovna cenných předmětů, výtah, zahrada/park

Lázně

Fotogalerie

smetana/pokoj2.jpg smetana/pokoj.jpg smetana/restaurace.jpg

Umístění

Luxusní secesní lázeňský hotel je situován v centru areálu, uprostřed krásného a tichého parku.

Popis

Hotel poskytuje nejnáročnějším hostům vysoký standard ubytování v pokojích se stylovými interiéry. Lázeňský hotel má bezbariérový vstup a výtah. Pro handicapované hosty jsou speciálně upraveny dva dvoulůžkové pokoje.

Vybavení

Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, sat - TV, rádiem a telefonem. Ubytovací kapacita: 14 dvoulůžkových, 22 jednolůžkových pokojů a 1 apartmá pro 4 osoby.

Další informace

Hostům hotelu je k dispozici bohatá nabídka léčebných a rehabilitačních služeb, které jsou poskytovány v okolních lázeňských objektech. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Stylovým vybavením a úrovní nabízených služeb vyzývá k posezení denní bar s letní terasou.

Cena zahrnuje

V ceně pobytu je zahrnuta tzv. výběrová strava: snídaně - bufet, obědy a večeře - menu se salátovým a kompotovým bufetem, na přání budou bez příplatku podána dietní jídla, redukční dieta nebo vegetariánská jídla.
HOT-LINE: 731 495 820