Typy wellness a relaxačních programů

Tyto druhy pobytů jsou speciálně sestavovány pro klienty, kteří mají manažerské povolání. Zaměřují se především na antistresové kúry a masáže, aby tak došlo k co největšímu uvolnění lidského těla, které je zmáháno nezdravým životním stylem a každodenním stresem.

Seniorské pobyty jsou individuálně nastavené pro dříve narozené, které se specializují na problémy, které jsou s přibývajícím věkem často spojeny. Obsahují také mnoho doplňkových procedur, které jsou speciálně navrženy pro seniory.

Do této skupiny zařazujeme pobyty, které jsou svým složením určené především něžnému pohlaví. Jsou tomu přizpůsobeny i procedury, především z oblasti wellness & beauty. Tyto programy jsou plné regenerace, odpočinku a klidu a působí blahodárně na zdraví každé ženy.

Tato velká skupina lázeňských pobytů je připravena pro ty z Vás, kteří sice netrpí přímo nějakou nemocí, ale přesto chtějí strávit příjemné chvíle v lázních. Relaxační pobyty jsou plné nepřeberného množství služeb ve všech ubytovacích kategoriích a délkách pobytu. Obsahují procedury jak tradiční tak ty úplně nové, speciální či orientální, které v kombinaci s dokonalostí lázeňského prostředí a klidem přinášejí úlevu nejen tělu, ale i duši.

V rámci této skupiny lázeňských pobytů jsou soustředěny programy se speciálním a ojedinělým zaměřením. Nabízí služby, které jsou úzce přizpůsobeny určitým zdravotním problémům jako například obezita nebo neplodnost.

Sportovní pobyty bývají spojené s určitým sportovním odvětvím, které mu je věnován velký podíl času v rámci pobytu a je spojen často i s jeho výukou a zdokonalováním. Vyberte s z nabídky golfových a dalších pobytů se sportem.

Tato skupina zahrnuje akční balíčky ve formě víkendových a jiných krátkodobých pobytů. Víkendové pobyty jsou zaměřeny na zlepšení Vaší tělesné i duševní pohody. Prodlužte si víkend a přijeďte relaxovat do lázní!

HOT-LINE: 731 495 820