Danubius Health Spa Resort Nové Lázně *****

Popis hotelu

Lázeňský hotel Nové Lázně se bezpochyby řadí mezi nekrásnější budovy města Mariánské Lázně.

Vybavení

fitness centrum/posilovna, kosmetika, parní lázeň, restaurace, sauna finská, solárium, vnitřní bazén, whirlpool

Lázně

Fotogalerie

nove_lazne/06_Nove-Lazne-Restauace-02-maxi2550.jpg nove_lazne/18_Nove-Lazne-Appartement-Royal-02-maxi2561.jpg nove_lazne/19_Nove-Lazne-Suite-Imperial-maxi2562.jpg nove_lazne/26_Nove-Lazne-DBL-Superior-plus-maxi2569.jpg nove_lazne/28_Nove-Lazne-Rimske-lazne-01-maxi2571.jpg nove_lazne/39_Nove-Lazne-Kralovska-kabina-02-maxi2582.jpg nove_lazne/42_Nove-Lazne-Kralovska-kabina-05-maxi2585.jpg

Umístění

Nachází se v blízkosti lázeňské kolonády a parků.

Popis

Nechal jej na počátku 19. století vystavět právě zakladatel města opat Karel Kašpar Reitenberger, tehdy se ale jednalo o zcela jinak vyhlížející stavbu. K rozsáhlé rekonstrukci hotelu došlo na konci 19. století a to díky častému hostu – anglickému králi Edwardu VII. Dodnes si hotel Nové Lázně zachoval své původní interiéry jako například: římské lázně, královská kabina Edwarda VII. a nebo císařská kabina rakouského monarchy Franz Josefa II. Habsburského.

Vybavení

225 pokojů kategorie Superior Plus, Superior de luxe, Junior Suite de luxe, Suite a apartmá. Klimatizované pokoje, bezbariérový pokoj, dětský koutek, wifi internet a internetový koutek - pro hotelové hosty zdarma, parkoviště, podzemní garáže v Marienbad Health Spa Resortu.

Další informace

Díky své centrální poloze se již od svého vzniku stal léčebným centrem lázní a dnes svým hostům poskytuje nejkomplexnější nabídku léčebných a relaxačních pobatů s využitím jedinečných přírodních zdrojů.
HOT-LINE: 731 495 820