Danubius Health Spa Resort Hvězda ****

Popis hotelu

Resort Hvězda je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru lázeňské části.

Vybavení

kadeřnictví/holičství, manikúra, pedikúra, sauna finská, solná jeskyně, vnitřní bazén, whirlpool, WiFi

Lázně

Fotogalerie

hvezda/22_Hvezda-Appartma-02-maxi2441.jpg hvezda/23_Hvezda-DBL-Superior-plus-01-maxi2442.jpg hvezda/49_Resort-Hvezda-Mineralni-koupel-maxi2456.jpg hvezda/58_Resort-Hvezda-bazen-03-maxi2465.jpg hvezda/Hvezda-restaurace-10-maxi2487.jpg Wellness.jpg hvezda/Hvezda-restaurace-1-maxi2478.jpg hvezda/Junior-Suite-maxi2499.jpg

Umístění

Na Goethovo náměstí v blízkosti hlavní lázeňské kolonády, kde vyvěrají nejvíce využívané léčivé prameny.

Popis

Hotel Hvězda – patřil na počátku 20. století mezi nejmoderněji vybavené lázeňské hotely své doby. Byl tu například jako jediný instalovaný výtah, telegraf a nebo – dnes už tak samozřejmá – anglická toaleta. Proto není divu, že zde byl ubytován při svém posledním pobytu anglický král Edward VII. a nebo také tehdejší ruský car.

Vybavení

237 pokojů (105 pokojů ve Hvězdě, 85 pokojů v Imperiálu, 47 pokojů v Neapoli) kategorie Komfort, Superior, Superior Plus, Junior Suite, Suite a apartmá. Bezbariérový pokoj, dětský koutek, Wifi internet a internetový koutek - pro hotelové hosty zdarma, parkoviště, podzemní garáže v Imperialu. Vybavení pokojů: vana nebo sprchový kout, WC, Sat.-TV, minibar, trezor, telefon, fén, přípojka na internet, koupací pláště zdarma připraveny na pokojích, WiFi zone na požádání.

Další informace

Jeho jednotlivé části Hvězda, Imperial a Neapol jsou propojeny koridorem Via Imperalis s lázeňskými hotely Nové Lázně, Centrální lázně a Maria Spa, címž vznikl největší historický lázeňský resort ve střední Evropě.
HOT-LINE: 731 495 820