Bertiny lázně Třeboň

Popis lázní

Pro léčbu a k relaxaci se vhodně využívá přírodního léčivého zdroje slatiny, která je získávána z nalezišť v blízkém okolí Třeboně. Speciálně upravená slatina se používá ve formě koupelí nebo zábalů, při nichž je vyžíváno vysoké akumulační schopnosti a vyšší hustoty k postupnému a rovnoměrnému prohřátí těla nebo jeho částí. Výsledkem je uvolnění svalového napětí, snížení bolesti, lepší prokrvení tkání a snadnější regenerace. Zajímavým a zábavným doplňkem lázeňského pobytu jsou akce pořádané pro hosty na letní terase Pergole, která je zasazena do krásné třeboňské přírody nedaleko Bertiných lázní. Je zde k dispozici taneční parket, občerstvení a možnost přípravy specialit na rožni, otevřeném ohništi a v udírně. Součástí lázeňského komplexu jsou Restaurace Adéla, Terasa bar a Lázeňská kavárna. Vaši přízeň si jistě získají zdejší speciality domácí kuchyně, lázeňský bylinný likér Aubertovka a brusinková vodka Brusinka.

Umístění

Budova Bertiných lázní leží v těsné blízkosti městské památkové rezervace a Zlaté stoky, které patří do ekologicky atraktivního území chráněné krajinné oblasti Třeboňsko.

Aktivity

bowling, cykloturistika, pétanque, squash, tenis, tenisové kursy, turistické trasy

Vybavení

bar denní, bar noční, fitness centrum/posilovna, kadeřnictví/holičství, kavárna, knihovna, kosmetika, krytý bazén, lékařská služba, manikúra, parkoviště, pedikúra, počítač s připojením na internet, pošta, restaurace, salonek, sauna finská, squashový kurt/hala, telefonní automat, tenisový kurt, vířivka, výstavní galerie

Platební možnosti

Euro Card / Master Card, faktura, Maestro, VISA, VISA Electron

Pojišťovny

Česká národní zdravotní pojišťovna, Hutnická zaměstnanecká pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Revírní bratrská pokladna, Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE, Zdravotní pojišťovna MV ČR

Fotogalerie

bertiny/wellness2.JPG bertiny/masaz2.JPG bazen.jpg bazen1.jpg

Dostupné programy

Tajemství opravdového odpočinku spočívá v aktivní relaxaci, která přináší úlevu od napětí, posiluje a harmonizuje celý organismus. Právě Vám je nabízená vyvážená terapie pohybu a odpočinku vedoucí k celkovému uvolnění prostřednictvím pohybových aktivit v  moderních sportovních prostorách a následného revitalizujícího odpočinku v balneocentru.

Novinka 2016

Novinka 2016

Novinka 2016

Dopřejte si týden celkového odpočinku s vyváženou skladbou lázeňských procedur. Kombinace masáží, koupelí s přísadami léčivých bylin a proslulé léčivé slatiny je přesně to, co uklidní Vaši mysl a zregeneruje Vaše tělo.

Připravte se na odpočinek nejenom tělesný, ale i duševní. Regeneraci organizmu, klid, relaxaci, pohodu, to vše a ještě víc Vám přinese týdenní pobyt zaměřený na seniory.

Opusťte na pár dnů hektiku každodenního života a vyzkoušejte nepoznanou pohodu v malebném prostředí jihočeského města Třeboň. Dopřejte si prodloužený víkend v Bertiných lázních a načerpejte nové síly v naší péči.

HOT-LINE: 731 495 820
Nejbližší lázně a wellness hotely