Balnea Esplanade Palace ****

Popis hotelu

Hosté tu uvítají klid a překrásnou zeleň. Hotelová čast je přímo propojená s balneorehabilitačním centrem, v kterém je poskytována komplexní léčebná péče.

Vybavení

faxové služby, internet, knihovna, konferenční prostory, kopírování, parkoviště, prodej upomínkových předmětů, sauna finská, směnárna, solárium, vnitřní bazén, výtah

Lázně

Fotogalerie

esplanade/pokoj.jpg esplanade/restaurace.jpg esplanade/recepce.jpg esplanade/bazen.jpg esplanade/venku.jpg

Umístění

Hotelový komplex Balnea Esplanade Palace**** je situovaný v příjemném prostředí parku, v centrální časti léčebného ostrova.

Popis

Balnea Esplanade
Hotel kategorie**** nabízí komfortní ubytování v 243 pokojích a 15 apartmánech, které josu vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, toaletou, fénem, županem, TV se satelitními programy, minibarem, telefonem s přímou volbou a možností internetového připojení. Hotel mám bezbariérový vstup.

 

Balnea Palace
Hotel kategórie **** prešiel kompletnou rekonštrukciou ukončenou v októbri 2004; má 192 moderných vkusne zariadených izieb v retro štýle 60. rokov a 6 apartmánov typu Junior suite - vybavené kúpeľňou, toaletou, televízorom so satelitnými programy, minibarem nebo ledničkou a telefonem s přímou volbou a možností internetového připojení. Hotel má bezbariérový vstup.

Další informace

Přímo v hotelu naleznete nový vodní a saunový svět nabízející množství vodních atrakcí - masážní trysky, jacuzzi, chrliče a relaxační lehátka. S vodním světem je přímo propojený saunový svět s infrasaunou, parní lázní, finskou saunou, soláriem a relaxační zónou. Snídaně se podává formou bufetových stolů, oběd a večeře servírovaně systémem table d`hote s možností výběru ze specialit národní a mezinárodní kuchyně, vegetariánských a dietníchch jídel, dělené stravy s bohatým salátovým bufetem.
HOT-LINE: 731 495 820